Under det intensiva långtidsproveet utvecklades en motorspecifisk programvara för Mercedes B-klassen (W246) B220 CDI. Säker chiptuning med CPA PowerBox.
Vi rekommenderar CPA ConnectiveSystem för Ford Focus III (DYB) 1.5 TDCi. De olika kraftnivåarna och det ändrade svarbeteendet av gaspedalen bringer nytt körskämt.
Individuell programvara för kraftökningen av Ford Focus IV (2018) 1.5 EcoBoost från CPA chiptuning. Anpassning i nanosekundområdet till olika körsituationer med PowerBox:en för din kraftökning.
Rikliga prov och intensiv utveckling möjliggör en motorspecifisk chiptuning för att få en jättebra effektökning. Produkterna från CPA för effektökningen och gaspedaltuningen är perfekt anpassade för sitt fordon.
Ford Focus IV (2018) 2.3 EcoBoost ST i provet hos CPA Performance för programvarautveckling för speciellt anpassad chiptuning. Testa effektökningen med CPA PowerBox för din Ford.
Speciellt utvecklade programvara ledar fram till att realisera mer tvärdrag i det nedre rotationstalområdet med CPA PowerBox:en. Beställa våra produkter och uppleva olikheten själv.
(6) Rabatt gäller för alla erbjudna produkter på vår sida förutom PowerBox Pro och PedalBox. Aktionen slutar så snart som den avsedda kontingenten av produkter förbrukas.
Vi använder cookies för att säkerställa bästa möjliga onlineupplevelse. Om du fortsätter surfa på webbplatsen godkänner du användningen av cookies.